Enstitü İdari Ofis yabancı öğrenci ikamet almak için yardımcı olur. Ayrıca özel konut ve diğer hizmetler bir sürü güvence, uygun şekilde onlara yardım etmek.

 Türkiye'de eğitim görmek isteyen öğrenciler, onlar sonunda başlar üniversiteler için başvuruların randevu almak dil eğitimi aldıktan sonra, Tomer Enstitüsü gibi Türk üniversiteleri tarafından tanınan Enstitüsü Türk dil eğitimi için ilk gelmek zorunda Haziran.

Üniversite ve lisede mikropları göre istediğiniz disiplinler için başvuru, öğrenci (öğrenci vizesi) öğrenci vizesi katılmak zorundadır burada bir öğrenci Vizesi öğrenci olmayan bir öğrenci almazsınız ikamet, elde etmesini Türkiye'nin yapabilirsiniz böylece pasaportunu, ülkesindeki Türk Büyükelçiliği'nden bir öğrenci vizesi için Tomer Enstitü veya Türk üniversitelerinde dostu kabuller olmalıdır. Ve biz Dil Merkezi ve Ofisinde tescil işlemleri gerekli detayları ve kayıt prosedürleri göndeririz ve bildiri kabul gönderebilir ve ülkedeki Türk Büyükelçiliği gitmek ve öğrenci Vizesi e-posta isteği ile iletişim kurabilirsiniz..

 

Özelliği hizmeti: